Toplam 2 Sayfadan 1. Sayfa 12 SonuncuSonuncu
Toplam 19 sonu癟tan 1 ile 10 aras覺ndakiler g繹steriliyor.

Konu: MUHTEL襤F B襤RKA F襤EK 襤NCELEMES襤

Kfkas Kartal覺
    Misafir

MUHTEL襤F B襤RKA F襤EK 襤NCELEMES襤

Yusuf abimin ameliyat i癟in verdii fieklerden birka癟 tanesinin malzemesini inceleyelim

Bornaghi Deluxe 34 gr 5 no..

Fiekte 1.70 gr A1 barut mevcut.. Tapa cheddite drago model, 癟ap覺 18.55 mm. sa癟malar 2.90 mm 癟ap覺nda yumuak ve d羹zg羹n..
    Standart deerlerde normal bir fiek... Drago model tapalar her 癟eit namluda ortamala g羹zel grupman yapar..

Clever Mirage Caccia Reale 36 gr 5 no..

Fiekte 1.80 gr psb2 barut var. Tapa yine klasik mirage power tapas覺, 癟ap覺 18.45. Sa癟malar mat gri renkte nikel kurun kar覺覺m覺 gibi bir ey.. 癟aplar覺 2.95 mm civar覺 yumuak ve d羹zg羹nler.
    Fiek g羹zel i yapar ama kombinasyona bakarak yine de tam anlam覺yla souk hava fiei deil.. Fakat psb barutun ne derece g羹c羹 olduunu bilemem, belki de souk havalarda ciddi etkili olabilir..

RC Jk6 35 gr 5 no...

Fiekte 1.95 gr civar覺 jk6 barut var.. Tapa rc 34 gr tapas覺n覺n ayn覺s覺.. 癟ap覺 18.60 mm. sa癟malar 5 no yaz覺yor ama 2.85 mm 癟ap ile 5 bu癟uk numara gibiler.. sa癟malar koyu renkli yumuak ve gayet d羹zg羹n.
    Malzemeye bakarak tam anlam覺yla k覺 fiei diyebilirim. Mirage jk6 modelleri burun fark覺yla geride b覺rak覺r Ama kutusu daha pahal覺.

RC Titano 31 gr 6 no bior tapa..

Fiekteki barut rc 32 gr barutunun ayn覺s覺 ama 31 gr fiee 1.70 gr koymular :o Tapan覺n ayn覺s覺n覺 yaf da kullan覺yor 癟ap覺 18.60 mm..
    Sa癟malar 2.70 mm 癟ap ile yumuak ve gayet d羹zg羹nler..
    Bu fiek 1.70 barut ve 18.60 tapa 癟ap覺 ile 癟ok etkili olur, beklenmedik iler yapabilir

T羹m forumdan rastgele konular:

• Ynt: Deneme at覺覺
    • sezon haz覺rl覺klar覺 . bps seneye sats覺n...
    • Tahtal覺 Hakk覺nda Genel Bilgiler
    • 襤ngiliz T羹feklerinin Babas覺 'Old Joe'...
    • Ynt: Armsan eos tek k覺rma
    • K繹pek Eitiminde Hakk覺nda
    • Kalbimiz Afrin'de g羹venlik harekat覺na...
    • may覺s 2016 istanbul av fuar覺
    • BPS 34 GR OKLARA GRE DAILIM...
    • Avlak Foruma Ho Geldiniz Say覺n Avc覺 82

Ayn覺 kategoriden rastgele konular:

• BP MB LIGHT 30 GR
    • LAMBRO VE BPS KARILATIRMA
    • Avrupa Fieklerin Hangileri T羹rkiye'de...
    • En iyi yerli av fiei
    • 1050 BAR F襤EKLER
    • 襤TALYAN REM襤NGTON 34 GR & ARMUSSA PLA-1...
    • Fiek fiyatlar覺 d羹ermi
    • MKEK Fabrika Ziyareti 7.62x51 羹retim...
    • RC 50 GR MAGNUM
    • LAMBRO BROWN 33 GR

Uzman ye Yusuf SALAM - ait Kullan覺c覺 Resmi (Avatar)
    K.Tarihi
    May 2016
    Ya
    45
    Ettii Teekk羹r
    0
    0 Mesaj覺na 0 Teekk羹r ald覺.

Ynt: MUHTEL襤F B襤RKA F襤EK 襤NCELEMES襤

rc jk 6 kulland覺m , g羹zel fiek . fiyat覺 癟ok art覺nca alternatif fieklere y繹neldim . mirage jk 6 da kulland覺m , ama rc jk 6 bi baka g羹zel , bildiin isot ..

bornaghi k覺 i癟in deil . s覺radan vasati bir fiek . k繹t羹 demedim , yanl覺 anla覺lmas覺n , ortalama . bir ka癟 kutu at覺p beenmediklerimin aras覺ndaki yerini ald覺 .

Clever Mirage Caccia Reale 36 gr fiei , av bayiisi 繹nerdi lambro olmay覺nca . . lambroya alternatif diyince iki kutu ald覺m denemek i癟in . eerki barut iyiyse 繹rdekte i yapar . ama tapa 癟ap覺 benim verim ald覺覺m fieklere g繹re dar , 18 45 mi . fieinde 4 no olmas覺 laz覺m . .

gelelim titanoya . bu fiei 癟ok seviyorum , 31 gram olmas覺na ramen , boyundan b羹y羹k ileri baaran bir fiek . alakargay覺 an覺nda 癟aput edince kalite olduunu hemen anlad覺m . vazge癟ilmezlerim aras覺ndaki yerini ald覺 . . inallah i癟eriiyle oynamazlar . . .

ellerine sal覺k emrah , 癟ok merak ediyordum bu fiekleri . sayende hepimiz 繹rendik . .
    samsun 1975
    k繹rler 羹lkesinde tek g繹z羹 olan krald覺r ............................. en tehlikeli yarat覺klar , koyun postu giymi 癟akallard覺r . . .
    Skb 3000 yar覺 oto - gardone horozlu 癟ifte - hulu 104a - b羹y羹k hulu conkuest yar覺 oto - kral poze - android magnum 9 + 1 yar覺 oto .

K.Tarihi
    May 2016
    Ya
    45
    Ettii Teekk羹r
    0

t繹rlekleri sonraya b覺rakm覺s覺n hac覺 ;D ;D ;D t繹rlekleride bekliyoruz merakla . . 羹癟 d繹rt fiek daha var ameliyat edilecek arkadalar , bunlar king serii
    samsun 1975
    k繹rler 羹lkesinde tek g繹z羹 olan krald覺r ............................. en tehlikeli yarat覺klar , koyun postu giymi 癟akallard覺r . . .
    Skb 3000 yar覺 oto - gardone horozlu 癟ifte - hulu 104a - b羹y羹k hulu conkuest yar覺 oto - kral poze - android magnum 9 + 1 yar覺 oto .

Yusuf GUL
    Misafir

Eline emeine sal覺k Emrah abi . ok g羹zel inceleme olmu

Kfkas Kartal覺
    Misafir

襤mperial Heavy Load 34 gr 2 no

Fiekte 1.60 gr csb1 barut ??? mevcut. Sa癟malar d羹zg羹n ama y羹zeyleri 癟apakl覺 3.80 mm 癟ap覺nda. Tapa bp z2m modeli, 癟ap覺 18.60 mm
    Kovan dibinde maxam yaz覺s覺 yok, orjinal olduundan emin deilim.

Rottweil 34 gr 7 no

Fiekte 1.60 gr 206s barutu var. Sa癟malar parlak ve d羹zg羹n 2.40 mm 癟ap覺nda. Tapa gualandi tip 18.35 mm
    Sa癟ma d羹zg羹n羹羹 haricinde bence beenilir bir yan覺 yok. Bu fiee fiyat fark覺 繹demektense sterling almak daha mant覺kl覺, zaten ayn覺 firma yap覺yor..

Yaf jk6 bior tapa 33 gr 5 no

Fiekteki Barut Aquila 1.65 gr civar覺.. Sa癟malar hafif elips eklinde ama eit yap覺da. Tapa 18.60 癟ap覺nda bildiimiz cheddite bior tapa modeli.. Daha 繹nce avda kullanmad覺m, yorum sizin

Yaf jk6 ke癟e tapa 33 gr 8 no

Bu fiekten de jk6 barut 癟覺kaca覺n覺 zannediyorsan覺z bouna beklemeyin Yine aquila barut fakat bu defa 1.75 gr civar覺 (ke癟e tapadan dolay覺)
    Sa癟malar 2.45 mm 癟ap覺nda ve d羹zg羹n.. Tapa uzunluu 19.50 mm, 癟ap覺 18.80 mm. Bu fiein 羹retimi uan yok. Fiek orjinal cheddite kovanl覺. imdiki kovanlardan daha kaliteli.
    Yusuf abim beenmemi ama bu fiekle birka癟 y覺l 繹nce 癟ok g羹zel 癟ulluk avlar覺 yapt覺m. imdiki t羹feim geni namlu olduu i癟in bior tapal覺 fieklere y繹neldim.. Ama plastik ara tapal覺 ke癟e tapa fiekler (italyan remington, lambro feltro vb) yine ilgimi 癟ekmiyor deil..

yorum sizin .
    jpg upload

resim y羹ke

K覺demli ye
    K.Tarihi
    Jul 2016
    Ya
    27
    Ettii Teekk羹r
    0

Yaf, jk6 yaz覺s覺n覺 marka olarak kullan覺yor galiba, aquila nedir ya . 襤mperialler de bende sahte hissi uyand覺rd覺. rottweill zaten tura癟 firma 羹retimi . Yaz覺n kullan覺l覺r ama k覺覺n aman . Teekk羹rler Emrah abi.
    1992 Antalya O imdi asker

Administrator ahin Biten - ait Kullan覺c覺 Resmi (Avatar)
    K.Tarihi
    Sep 2016
    Ya
    44
    Ettii Teekk羹r
    0

Yaf覺n ke癟e tapas覺nda jk6 barut 癟覺kmamas覺 gayet normal , jk6 diye satt覺klar覺 32 gr mandarinlerin i癟inde bile jk6 barut yok..d羹zg羹nde yanm覺yor t羹fein heryeri yanmam覺 barut k覺r覺nt覺s覺yla doluyor ate edince..saman par癟as覺 gibi..psb1 tipi bir barut..imdi bu barutu bize jk6 diye yutturmaya 癟al覺mak biz avc覺lara k羹fretmek gibi biey deilmidir sizce.
    Mula 1975

Administrator ahin Biten - ait Kullan覺c覺 Resmi (Avatar)
    K.Tarihi
    Sep 2016
    Ya
    44
    Ettii Teekk羹r
    0

Yaf覺n sadece 9 no 28 gr bior tapas覺n覺 kullan覺yorum oda b覺ld覺rc覺nda , sterlingde bozdu yerli fiek bitmitir benim g繹z羹mde..milliyetcilik olsun s覺rf diye dandik fiee para vermem..kar覺m覺zdaki firma milletine deer vermiyor 癟羹nk羹.
    Mula 1975

K.Tarihi
    May 2016
    Ya
    45
    Ettii Teekk羹r
    0

ellerin kollar覺n dert g繹rmesin emrah . . .

bunlarda t羹y siklet fiekler . avda kullan覺pta bir nane vuramayan fiekler . bir ka癟 kutu al覺yorum deniyorum , yani param覺 bir nebze 癟繹pe at覺yormuum gibi geliyor bana imdi . . .

imperial i hi癟 kullanmad覺m , bundan sonrada kullanmam zaten . iki veya 羹癟 sene 繹nce , av bayiinin kaliteli fiek diye kakt覺rmas覺yla ald覺m . eve gelince iyice inceledim fiei , ve korsan olduunu anlad覺m . kutusunda lot numaras覺 bile yok . g繹t羹r羹p deitirmekte hi癟 iime gelmedi . alt taraf覺 2 kutu fiek . .

rotweeil i de kullanmad覺m san覺r覺m , ama 癟ullukta kullan覺labilir . bo bo duruyor ka癟 senedir . nereden ald覺ysam .

yaf jk 6 larda d羹man ba覺na . jk 6 dier fiekler pahal覺 olduu i癟in denemek ama癟l覺 bi ka癟 kutu alm覺t覺m . jk 6 olduundan emin deildim , imdi eminim .

bu ne bi癟im bir olayd覺r , anlam覺 deilim . dandik barutlu bir fiee JK 6 yaz覺s覺n覺 kocaman puntalarla yazmak hangi pazarlama taktiinin 羹r羹n羹d羹r . bu resmen yalanc覺l覺k , doland覺r覺c覺l覺k . yorum bile yapmaya gerek yok . .
    samsun 1975

K覺demli ye
    K.Tarihi
    Jul 2016
    Ya
    27
    Ettii Teekk羹r
    0

Aynen abilerim. Biz milliyet癟ilik yap覺yoruz ama onlar hi癟 milleti d羹羹nm羹yor. Ya madem elinde jk6 barutu yok doldurma o zaman. Yaz覺k deilmi o paraya daha 癟ok kazanacam diye. Ne desek bo
    1992 Antalya O imdi asker

Konu Bilgisi

Users Browsing this Thread

u anda 3 羹yemiz bu konuya g繹z at覺yor. (0 kay覺tl覺 羹ye ve 3 misafir.)