Toplam 4 Sayfadan 1. Sayfa 1234 SonuncuSonuncu
Toplam 34 sonu癟tan 1 ile 10 aras覺ndakiler g繹steriliyor.

Konu: ikinci el avrupa av t羹feklerindeki inan覺lmaz fiyat art覺lar覺 . . .

Uzman ye Yusuf SALAM - ait Kullan覺c覺 Resmi (Avatar)
    K.Tarihi
    May 2016
    Ya
    45
    Ettii Teekk羹r
    0
    0 Mesaj覺na 0 Teekk羹r ald覺.

ikinci el avrupa av t羹feklerindeki inan覺lmaz fiyat art覺lar覺 . . .

son zamanlarda , ikinci el avrupa av t羹feklerinde inan覺lmaz fiyatlara hepimiz ahit oluyoruz . . standart 羹retimlere bile dudak u癟uklat覺c覺 8) fiyatlar isteniyor . . av t羹fei deil sanki , m羹zelik olmu tarihi eser fiyatlar覺 . neymi efendim kolleksiyonluk . .

yanl覺 anla覺lma olmas覺n , kolleksiyonluk olanlar覺 illaki var , ama , ortalama bir t羹fei , kolleksiyon olarak takdim edilip , u癟uk fiyatlar istenilmesini hi癟 etik bulmuyorum . .

繹rnek , eline bir brownin auto 5 ge癟iren , 10 bin :o istiyor . . neymi efendim , orjinalmi . . e bunun s覺f覺r覺 ka癟 para . t羹feine 10 bin ettiren extra deer ne ? nas覺l on bin yap覺yor ? . ilk g羹nki kadar temizmi . . hi癟 fiek at覺lmam覺 m覺 ? bunlar fiyat覺 etkileyen sebepler . ama 4 - 5 bin tl edecek bir t羹fee , 10 bin istemek bakalar覺n覺 af buyrun ama enayi yerine koymakt覺r . .

bir t羹fek on bin de eder 15 binde . . ama fabrikadan 癟覺kt覺覺 gibi olmak kayd覺yla . . deerli t羹fekler illaki var . ama deerinin iki kat覺 fiyatlar istemek , fiyatlar覺 bu kada iirmek neyin nesidir onu anlayamad覺m . .

avrupadaki ikinci el t羹fek satan internet sayfalar覺nda , en krallar覺 , be y羹z alt覺 y羹z dolar覺 eurolar覺 g繹remezken , bizde neredeyse 5 - 6 kat覺na yak覺n fiyatlar yaz覺l覺yor . . etmeyin eylemeyin , yaz覺kt覺r g羹naht覺r . . .

ben b繹yle d羹羹n羹yorum arkadalar . kat覺landa olabilir kat覺lmayanda . . ama olanlar maalesef bunlar . 2 sene 繹nce , iki bin tl edemeyen t羹fekler , imdilerde 3 - 4 bin tl ye banam覺s覺n demiyor . .

T羹m forumdan rastgele konular:

• Muhtelif ku kavurmam
    • Ynt: Namlu boyu
    • Haval覺 tabanca ta覺mak su癟 mu?
    • Av fiekleri nas覺l yap覺l覺r. (Federal'...
    • Reactive Kafa Fenerleri
    • Av ve Yaban Hayvanlar覺na ait Tazminat...
    • BERETTA 1301 Gaz Pistonu O-ring sorunu
    • bps teneke at覺覺
    • ENER SANA GELS襤N
    • Karadeniz'den selamlar

Ayn覺 kategoriden rastgele konular:

• Konu a癟mak i癟in kategori
    • T羹rk癟emiz
    • ikinci el avrupa av t羹feklerindeki...
    • Forum profili hakk覺nda
    samsun 1975
    k繹rler 羹lkesinde tek g繹z羹 olan krald覺r ............................. en tehlikeli yarat覺klar , koyun postu giymi 癟akallard覺r . . .
    Skb 3000 yar覺 oto - gardone horozlu 癟ifte - hulu 104a - b羹y羹k hulu conkuest yar覺 oto - kral poze - android magnum 9 + 1 yar覺 oto .

En K覺demli ye murat ay sili - ait Kullan覺c覺 Resmi (Avatar)
    K.Tarihi
    Apr 2016
    Ya
    49
    Ettii Teekk羹r
    0

Ynt: ikinci el avrupa av t羹feklerindeki inan覺lmaz fiyat art覺lar覺 . . .

Al覺nt覺 nostromo link=topic=170.msg1156#msg1156 date=1463123254 Nickli yeden Al覺nt覺
    son zamanlarda , ikinci el avrupa av t羹feklerinde inan覺lmaz fiyatlara hepimiz ahit oluyoruz . . standart 羹retimlere bile dudak u癟uklat覺c覺 8) fiyatlar isteniyor . . av t羹fei deil sanki , m羹zelik olmu tarihi eser fiyatlar覺 . neymi efendim kolleksiyonluk . .

yanl覺 anla覺lma olmas覺n , kolleksiyonluk olanlar覺 illaki var , ama , ortalama bir t羹fei , kolleksiyon olarak takdim edilip , u癟uk fiyatlar istenilmesini hi癟 etik bulmuyorum . .

繹rnek , eline bir brownin auto 5 ge癟iren , 10 bin :o istiyor . . neymi efendim , orjinalmi . . e bunun s覺f覺r覺 ka癟 para . t羹feine 10 bin ettiren extra deer ne ? nas覺l on bin yap覺yor ? . ilk g羹nki kadar temizmi . . hi癟 fiek at覺lmam覺 m覺 ? bunlar fiyat覺 etkileyen sebepler . ama 4 - 5 bin tl edecek bir t羹fee , 10 bin istemek bakalar覺n覺 af buyrun ama enayi yerine koymakt覺r . .

bir t羹fek on bin de eder 15 binde . . ama fabrikadan 癟覺kt覺覺 gibi olmak kayd覺yla . . deerli t羹fekler illaki var . ama deerinin iki kat覺 fiyatlar istemek , fiyatlar覺 bu kada iirmek neyin nesidir onu anlayamad覺m . .

avrupadaki ikinci el t羹fek satan internet sayfalar覺nda , en krallar覺 , be y羹z alt覺 y羹z dolar覺 eurolar覺 g繹remezken , bizde neredeyse 5 - 6 kat覺na yak覺n fiyatlar yaz覺l覺yor . . etmeyin eylemeyin , yaz覺kt覺r g羹naht覺r . . .

ben b繹yle d羹羹n羹yorum arkadalar . kat覺landa olabilir kat覺lmayanda . . ama olanlar maalesef bunlar . 2 sene 繹nce , iki bin tl edemeyen t羹fekler , imdilerde 3 - 4 bin tl ye banam覺s覺n demiyor . .
    Harfi harfine katiliyorum

SM-N920C cihaz覺mdan Tapatalk kullan覺larak g繹nderildi

ye
    K.Tarihi
    May 2016
    Ya
    31
    Ettii Teekk羹r
    0

Yurt d覺覺ndan ucuza getirip burada 10 kat覺na satmaya devletin el atmas覺 laz覺m deil mi?
    Sivas 1989

K.Tarihi
    May 2016
    Ya
    45
    Ettii Teekk羹r
    0

Al覺nt覺 Yasin Alanyal覺 link=topic=170.msg1165#msg1165 date=1463127857 Nickli yeden Al覺nt覺
    Yurt d覺覺ndan ucuza getirip burada 10 kat覺na satmaya devletin el atmas覺 laz覺m deil mi?
    s覺f覺r t羹fekler i癟in birey diyemem . bizim sitemimiz ikinci elde sat覺lanlara . .

kolleksiyonluk t羹fekmi olurmu . bunlar av t羹fei arkadalar . zaten bir 癟ouda , ucuza kapat覺p pahal覺ya satmak istiyor . t羹fei ava bile sokmuyorlar sa覺 solu 癟izilmesin diye . heleki s覺f覺ra yak覺n olanlar覺 . . yaww t羹fek bir ara癟t覺r , avc覺n覺n arkada覺d覺r . . ben t羹feklerimi tepe tepe kullan覺r覺m . . yok 癟izildi yok 覺sland覺 , 繹yle bir derdim hi癟 yok . . g繹l i癟inde baston gibi kulland覺覺m 癟ok oldu .. ben mal覺ma hizmet niye edeyim , mal覺m bana hizmet etsin . .

he sataca覺m zamanda ona g繹re satar覺m . ikiye sat覺lacakta 1500 e sat覺l覺r .
    samsun 1975
    k繹rler 羹lkesinde tek g繹z羹 olan krald覺r ............................. en tehlikeli yarat覺klar , koyun postu giymi 癟akallard覺r . . .
    Skb 3000 yar覺 oto - gardone horozlu 癟ifte - hulu 104a - b羹y羹k hulu conkuest yar覺 oto - kral poze - android magnum 9 + 1 yar覺 oto .

ye
    K.Tarihi
    Mar 2016
    Ya
    41
    Ettii Teekk羹r
    0

hocam yaz覺yorlar ite kim al覺r o fiyatlara.
    al覺n 繹rnek

http://ilan.yabantv.com/ilan/108230-...ingmaster.aspx

K.Tarihi
    May 2016
    Ya
    45
    Ettii Teekk羹r
    0

az yazm覺 tun癟 . bende olsa 30 bin yazard覺m . bulunmaz hint kuma覺 olsa o paralar覺 r羹yas覺nda g繹r羹r ancak . .
    samsun 1975

ye
    K.Tarihi
    Mar 2016
    Ya
    41
    Ettii Teekk羹r
    0

imdi remington 870 aksesuarlar覺 yedek namlular覺 yivli slug bantl覺 bol olan bir t羹fek.
    para ak覺tarak kullanmas覺 elenceli olur.

ama eder fiyat覺 yivli namlu ile combo ekilde 6-7 bin
    slug namlu ile kombo 4-5 bin yani y羹ksek y羹ksek yazd覺m bu fiyatlar覺 ge癟mez.

ben avrupa t羹fein g繹rsellik ve stat羹den baka getirisinin olaca覺na inanm覺yorum
    otomatik t羹fekler hari癟. otomatikte sanki biraz daha par癟alar覺 birbiri ile 繹rt羹羹k 羹r羹nler yap覺yorlar.
    herey s覺f覺ra s覺f覺r oluyor.

癟ifte pozelerde ise fiyat ile av aras覺nda yerli ile k覺yas yap覺l覺rsa bence verilen paralar kadar fark yok.
    imdi bir ithal poze 20 bin diyelim. bu benim 20 senelik av masraf覺mdan fazla. 1000 liral覺k bir t羹fek al覺p
    19 sene ava giderim. avda para tutan sadece t羹fek deilki. ad覺m atmak para ile bal覺yor.

K.Tarihi
    Apr 2016
    Ya
    49
    Ettii Teekk羹r
    0

Havali bir trap yelegi marka gozluk ve kulaklik rizzini tufek elde digerlerini
    Elinde yerli tufek var diye aagilayan
    Bakislar
    Ama 6 vurus 19 manke konum bu oluyor cok gordum

K.Tarihi
    May 2016
    Ya
    45
    Ettii Teekk羹r
    0

Al覺nt覺 murat ay sili link=topic=170.msg1245#msg1245 date=1463164859 Nickli yeden Al覺nt覺
    Bakislar

Hayaller paris , ger癟ekte olan mu . 8)
    samsun 1975

K.Tarihi
    Apr 2016
    Ya
    49
    Ettii Teekk羹r
    0

Al覺nt覺 nostromo link=topic=170.msg1250#msg1250 date=1463165510 Nickli yeden Al覺nt覺
    Al覺nt覺 murat ay sili link=topic=170.msg1245#msg1245 date=1463164859 Nickli yeden Al覺nt覺
    Bakislar

Hayaller paris , ger癟ekte olan mu . 8)
    ,
    Al覺nt覺 ener CANKAT link=topic=170.msg1249#msg1249 date=1463165375 Nickli yeden Al覺nt覺
    Bakislar

6 vuru 19 manke pa癟alardan akan avrupa kepazelik ;D
    Aynen oyle aklima geldikce gulerim bu tiplere

Konu Bilgisi

Users Browsing this Thread

u anda 1 羹yemiz bu konuya g繹z at覺yor. (0 kay覺tl覺 羹ye ve 1 misafir.)