Toplam 2 Sayfadan 2. Sayfa BirinciBirinci 12
Toplam 12 sonu癟tan 11 ile 12 aras覺ndakiler g繹steriliyor.

Konu: ADIR 襤襤 ISITMA KAYNAI

Administrator Ahmet zalp - ait Kullan覺c覺 Resmi (Avatar)
    K.Tarihi
    Apr 2017
    Kanada'da, Rusya'da 0 alt覺 derecelerde kamp yapan Bushcraft癟覺 youtuber'lar var. Bacal覺 odun sobas覺 bile kullan覺yorlar. ad覺rda soba macera tabii. Yani icab覺nda olur ama yang覺n t羹p羹n羹 eksik etmemek gerek. Fakat adamlar 羹羹m羹yorlar temelde. Kuzeyli olmalar覺n覺n etkisi san覺r覺m. Adam bir ate yak覺yor, arkas覺na kal覺n aa癟lardan yans覺t覺c覺 duvar yap覺yor, kar覺s覺na da aa癟 羹st羹ne bir branda geriyor, girip alt覺nda uyuyor.

Tabi bunlar bana g繹re deil, ben biraz rahat k覺覺n da s覺cak olsun istiyorum.
    Benim kulland覺覺m Aygaz 覺s覺t覺c覺dan b覺kt覺m. Gece a癟覺k b覺rak覺lmaz, devrilse 癟ok sakat, 羹st羹nde birey pimez, epey arat覺rd覺m herhalde bir Japon gaz sobas覺 alaca覺m. Yuvarlak olan deil, dikd繹rtgen eklinde olan (arkaya 覺s覺 vermeyen) daha uygun diye d羹羹nd羹m.

2.10x2.10 癟ad覺rda tek olduum i癟in nas覺lsa yer bulurum diye d羹羹nd羹m. Arkas覺nda uygun mesafe kalacak ekilde koyar覺m, 羹st羹nde 癟ay bile yapar覺m.

Bir de b繹yle birey var T羹rk 羹retimi, iyi g繹r羹n羹yor fakat yuvarlak, belki bir taraf覺na kalkan tak覺labilir.
    Bu 羹r羹nden kullanan var m覺 acaba?

Seyyar Ocak ve Soba, Kamp Sobası, Japon Sobası

Fiyat覺 alternatiflere g繹re uygun geldi ama yerli olduu i癟in g羹venemedim. Tecr羹besi olan yazarsa memnun olurum.
    Sayg覺lar
    "Daim cenge haz覺r ol; istersen sulh-羹 salah"

Ahmet zalp, 1952 ANKARA
    Beretta 1301 T

Moderator
    K.Tarihi
    Aug 2016
    Ya
    48

Konu Bilgisi

Users Browsing this Thread

u anda 3 羹yemiz bu konuya g繹z at覺yor. (0 kay覺tl覺 羹ye ve 3 misafir.)