Toplam 7 sonu癟tan 1 ile 7 aras覺ndakiler g繹steriliyor.

Konu: Forum profili hakk覺nda

ye
    K.Tarihi
    May 2016
    Ya
    40
    Ettii Teekk羹r
    0
    0 Mesaj覺na 0 Teekk羹r ald覺.

Forum profili hakk覺nda

Merhaba avlak forum aran覺za Burdur' dan kat覺ld覺m. Forum kullan覺c覺 profiline 羹yenin t羹feklerini ve k繹peklerini girebilecei alan ekler misiniz?

T羹m forumdan rastgele konular:

• solak avc覺lar i癟in t羹fek
    • K繹pek 羹reticileri
    • Lada Niva
    • Nereye ka癟m覺 bu domuzlar
    • AVDOA-ANKARA Etkinlii
    • Mevlid kandili
    • Ka覺t Fiek
    • Tek Kurun H覺z l癟羹mleri
    • limitler dahilinde . 10 da 10 :)
    • Avlak Foruma Ho Geldiniz Say覺n Huseyin

Ayn覺 kategoriden rastgele konular:

• T羹rk癟emiz
    • Forum profili hakk覺nda
    • Konu a癟mak i癟in kategori
    • ikinci el avrupa av t羹feklerindeki...
    1980-Burdur

Uzman ye Yusuf SALAM - ait Kullan覺c覺 Resmi (Avatar)
    K.Tarihi
    May 2016
    Ya
    45
    Ettii Teekk羹r
    0

Ynt: Forum profili hakk覺nda

aram覺za ho geldiniz erg羹n bey . inallah g羹zel payla覺mlar覺mz olur . sizin ilgi duyduunuz avlar hangileri ?
    samsun 1975
    k繹rler 羹lkesinde tek g繹z羹 olan krald覺r ............................. en tehlikeli yarat覺klar , koyun postu giymi 癟akallard覺r . . .
    Skb 3000 yar覺 oto - gardone horozlu 癟ifte - hulu 104a - b羹y羹k hulu conkuest yar覺 oto - kral poze - android magnum 9 + 1 yar覺 oto .

ye
    K.Tarihi
    May 2016
    Ya
    40
    Ettii Teekk羹r
    0

Hobuldum saolun elimden geldik癟e domuz hari癟 t羹m kanatl覺 avlar覺na giderim. Ama 羹veyik av覺n覺n ayr覺 hastas覺y覺m. Ben havada u癟up pike atmayan hayvana t羹fek dorultmam zor olacakki heyecan覺 zevki okadar 癟ok olacak. Ama bu benim ahsi d羹羹ncem benim gibi d羹羹nmeyenlere sayg覺 duyar覺m.
    1980-Burdur

K.Tarihi
    May 2016
    Ya
    45
    Ettii Teekk羹r
    0

Al覺nt覺 Erg羹n Avc覺 link=topic=136.msg675#msg675 date=1462604374 Nickli yeden Al覺nt覺
    Hobuldum saolun elimden geldik癟e domuz hari癟 t羹m kanatl覺 avlar覺na giderim. Ama 羹veyik av覺n覺n ayr覺 hastas覺y覺m. Ben havada u癟up pike atmayan hayvana t羹fek dorultmam zor olacakki heyecan覺 zevki okadar 癟ok olacak. Ama bu benim ahsi d羹羹ncem benim gibi d羹羹nmeyenlere sayg覺 duyar覺m.
    ayn覺 bende 繹yleyim . u癟ar av覺na bay覺l覺yorum . dierleri pek sarm覺yor . . ama 羹veyik av覺na gitmem . 繹mr羹 hayat覺mda 羹veyik vurmad覺m . . 癟ulluk b覺ld覺rc覺n 繹rdek harici av yapm覺yorum . . nedeni ise empati . .
    samsun 1975
    k繹rler 羹lkesinde tek g繹z羹 olan krald覺r ............................. en tehlikeli yarat覺klar , koyun postu giymi 癟akallard覺r . . .
    Skb 3000 yar覺 oto - gardone horozlu 癟ifte - hulu 104a - b羹y羹k hulu conkuest yar覺 oto - kral poze - android magnum 9 + 1 yar覺 oto .

ye
    K.Tarihi
    May 2016
    Ya
    40
    Ettii Teekk羹r
    0

Bizim burda 繹rdek pek bulunmuyor hocam 繹nceden yar覺l覺 g繹l羹nde ve burdur g繹l羹nde 癟oktu imdi hem yok olsada yaban hayat覺 gelitirme sahas覺 olduundan yasak. okken deerini bilemedik imdi 繹rdei kaz覺 mumla ar覺yoruz.
    1980-Burdur

ye
    K.Tarihi
    May 2016
    Ya
    40
    Ettii Teekk羹r
    0

Tek t羹k sakar meke su 癟ulluu o meralarda bana uzak.
    1980-Burdur

K.Tarihi
    May 2016
    Ya
    45
    Ettii Teekk羹r
    0

Al覺nt覺 Erg羹n Avc覺 link=topic=136.msg683#msg683 date=1462606094 Nickli yeden Al覺nt覺
    Bizim burda 繹rdek pek bulunmuyor hocam 繹nceden yar覺l覺 g繹l羹nde ve burdur g繹l羹nde 癟oktu imdi hem yok olsada yaban hayat覺 gelitirme sahas覺 olduundan yasak. okken deerini bilemedik imdi 繹rdei kaz覺 mumla ar覺yoruz.
    inallah eski g羹nlerine d繹ner .

asl覺nda , av pop羹lasyonu azald覺覺 zaman , avc覺 kendi 繹nlemini almal覺 . . o hayvan覺n av覺 yasaklanmal覺 . artmas覺 i癟in tedbirler al覺nmal覺 ki , s羹rd羹r羹lebilir yaban hayat覺 olsun , av hayvan覺 olsun . . k繹k羹n羹 kurutuncaya kadar vurman覺n bir anlam覺 yok . .

buralardada 繹nceden 癟ok kaz varm覺 . o kadar vururmularki , trakt繹r r繹morklar覺yla ta覺rlarm覺 . . e ne oldu o kadar vurdun k繹k羹n羹 kuruttun . .bu b繹lgede kaz vuran avc覺 binde birdir . . trakkt繹r r繹muunu dolduracak kadar vuraca覺na , nefsini k繹rleyecek kadar vursayd覺n , bizede bu hakk覺 tan覺sayd覺n . . deil mi ama ?
    samsun 1975

Konu Bilgisi

Users Browsing this Thread

u anda 1 羹yemiz bu konuya g繹z at覺yor. (0 kay覺tl覺 羹ye ve 1 misafir.)