Toplam 9 sonu癟tan 1 ile 9 aras覺ndakiler g繹steriliyor.

Konu: 繹rdek kaz cennetinde m羹hreli 繹rdek ve kaz av覺 .

Uzman ye Yusuf SALAM - ait Kullan覺c覺 Resmi (Avatar)
    K.Tarihi
    May 2016
    Ya
    44

繹rdek kaz cennetinde m羹hreli 繹rdek ve kaz av覺 .

繹rdek kaz cenneti . palaz 繹rdekleri bunlar , avc覺 insan t羹fek fiek g繹rmemiler . . . . . sezona kadar avunal覺m bari .

T羹m forumdan rastgele konular:

• Av raporu 3
    • istiklal mar覺
    • Kurus覺k覺 tabanca sat覺lmal覺 m覺?
    • BPS tek kurun
    • Bug羹nk羹 ulluk Av覺m覺zdan Birka癟 Kare
    • Keklik Sezonunu Stoegerle A癟t覺k
    • Fully rifled yivsiz t羹fekler
    • (SATILDI) Kral Puncher Pro
    • Yeni Sezondan Merhabalar
    • CEO trust

Ayn覺 kategoriden rastgele konular:

• TUTTUM BEN BU TRUMP'IN OLUNU
    • 繹rdek kaz cennetinde m羹hreli 繹rdek ve...
    samsun 1975
    k繹rler 羹lkesinde tek g繹z羹 olan krald覺r ............................. en tehlikeli yarat覺klar , koyun postu giymi 癟akallard覺r . . .
    Skb 3000 yar覺 oto - gardone horozlu 癟ifte - hulu 104a - b羹y羹k hulu conkuest yar覺 oto - kral poze - android magnum 9 + 1 yar覺 oto .

Ynt: 繹rdek kaz cennetinde m羹hreli 繹rdek ve kaz av覺 .

Adamlar av yap覺yor yahu.

Yusuf GUL
    Misafir

Yok beenmedim abi ben bu videoyu O neymi 繹yle adam覺n az覺n覺n i癟ine giriyor ku hahaha

burda 3 metre s覺r覺kla bile 繹rdek vurulur fiek israf覺

Moderator
    K.Tarihi
    Aug 2016
    Ya
    47

Adamlar ekipman reklam覺 yap覺yor yoksa av yapmak i癟in bu kadar m羹hreye d羹d羹e ihtiya癟 yokki orda. Al eline t羹fei 10 tanede fiek vur 4 繹rdek d繹n eve. Ne kamuflaja gerek var ne d羹d羹e ne teybe.

B繹yle avm覺 olurmu ya -15 derece soukta 50 cm karda 繹rdek av覺na beklerim onlar覺
    K覺rklareli/1991

Yahu niye bizim buralarda b繹yle ku olmaz,bu kadar 繹rdek 繹leceini bile bile oralarda geziyor...Birazda T羹rkiye ye gelin Allah ak覺na
    Kadri Aral覺
    BALIKES襤R
    Kara bela diye Fias-Cesa t羹fek,Cesi diye Breton k繹pek.

K.Tarihi
    May 2016
    Ya
    44

Al覺nt覺 kadri aral覺 link=topic=6307.msg22826#msg22826 date=1490202624 Nickli yeden Al覺nt覺
    Yahu niye bizim buralarda b繹yle ku olmaz,bu kadar 繹rdek 繹leceini bile bile oralarda geziyor...Birazda T羹rkiye ye gelin Allah ak覺na
    bu kadar olmasada buna yak覺n bir ka癟 av yapt覺m kadri bey . 襤nan覺n muazzam bir adneralin . 襤ki saate yak覺n s羹rd羹 ama s羹rekli heyecan . Herkesin bu kadar olmasa bile buna yak覺n 繹rdek av覺 yapmas覺n覺 temenni ederim . Bu av ben de art覺k ba覺ml覺l覺k oldu . Sezon kapanal覺 sadece bir ay oldu ama muazzam derecede 繹zledim bu av覺 .

Bizdede b繹yle av inan覺n olur ama konulan kurallara herkesin uymas覺 gerekir .
    samsun 1975
    k繹rler 羹lkesinde tek g繹z羹 olan krald覺r ............................. en tehlikeli yarat覺klar , koyun postu giymi 癟akallard覺r . . .
    Skb 3000 yar覺 oto - gardone horozlu 癟ifte - hulu 104a - b羹y羹k hulu conkuest yar覺 oto - kral poze - android magnum 9 + 1 yar覺 oto .

K.Tarihi
    May 2016
    Ya
    44

Al覺nt覺 Berkay TOPUZ link=topic=6307.msg22825#msg22825 date=1490201865 Nickli yeden Al覺nt覺
    B繹yle avm覺 olurmu ya -15 derece soukta 50 cm karda 繹rdek av覺na beklerim onlar覺
    40 tan sonra sende 羹羹meye balars覺n berkay

Al覺nt覺 G羹rsel link=topic=6307.msg22822#msg22822 date=1490198204 Nickli yeden Al覺nt覺
    Adamlar ekipman reklam覺 yap覺yor yoksa av yapmak i癟in bu kadar m羹hreye d羹d羹e ihtiya癟 yokki orda. Al eline t羹fei 10 tanede fiek vur 4 繹rdek d繹n eve. Ne kamuflaja gerek var ne d羹d羹e ne teybe.
    evet , o bollukta afaki abartm覺lar . Sadece 1 d羹d羹k 1 motorlu ilem tamam . Amarikal覺lar zaten hereyi abart覺rlar , abart覺y覺 severler .

Al覺nt覺 ilker yasin link=topic=6307.msg22820#msg22820 date=1490196013 Nickli yeden Al覺nt覺
    burda 3 metre s覺r覺kla bile 繹rdek vurulur fiek israf覺
    Ad覺 繹rdek av覺 olsun ite . Heriflerin kafas覺na konacak neredeyse 繹rdekler .

Al覺nt覺 ener CANKAT link=topic=6307.msg22819#msg22819 date=1490194363 Nickli yeden Al覺nt覺
    1.46 sn de 繹rdek s覺rt覺 m覺 d繹nd羹 ;D ;D :P bana m覺 繹yle geldi?
    Evet evet d繹n羹yor . Eitimli 繹rdek olduu belli , bior ataca覺n覺 biliyor sende g繹llere d羹 ;D

Al覺nt覺 Yusuf GUL link=topic=6307.msg22817#msg22817 date=1490193076 Nickli yeden Al覺nt覺
    Yok beenmedim abi ben bu videoyu O neymi 繹yle adam覺n az覺n覺n i癟ine giriyor ku hahaha
    Vala bende beenmedim Yusuf dorusu . 襤stemem ama yan cebime koy misali ite bizimkisi ;D

Al覺nt覺 Ramazan link=topic=6307.msg22815#msg22815 date=1490192594 Nickli yeden Al覺nt覺
    Adamlar av yap覺yor yahu.
    av覺 ger癟ekten bunlar yap覺yor ramazan . Bizimkisi d羹z yolda 2 ile vurdurmak gibi

samsun 1975

Konu Bilgisi

Users Browsing this Thread

u anda 2 羹yemiz bu konuya g繹z at覺yor. (0 kay覺tl覺 羹ye ve 2 misafir.)