Toplam 2 Sayfadan 2. Sayfa BirinciBirinci 12
Toplam 12 sonuçtan 11 ile 12 arasındakiler gösteriliyor.

Konu: ÇADIR İÇİ ISITMA KAYNAĞI

Administrator Ahmet Özalp - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    K.Tarihi
    Apr 2017
    Ettiği Teşekkür
    1
    1 Mesajına 3 Teşekkür aldı.
    Kanada'da, Rusya'da 0 altı derecelerde kamp yapan Bushcraftçı youtuber'lar var. Bacalı odun sobası bile kullanıyorlar. Çadırda soba macera tabii. Yani icabında olur ama yangın tüpünü eksik etmemek gerek. Fakat adamlar üşümüyorlar temelde. Kuzeyli olmalarının etkisi sanırım. Adam bir ateş yakıyor, arkasına kalın ağaçlardan yansıtıcı duvar yapıyor, karşısına da ağaç üstüne bir branda geriyor, girip altında uyuyor.

Tabi bunlar bana göre değil, ben biraz rahat kışın da sıcak olsun istiyorum.
    Benim kullandığım Aygaz ısıtıcıdan bıktım. Gece açık bırakılmaz, devrilse çok sakat, üstünde birşey pişmez, epey araştırdım herhalde bir Japon gaz sobası alacağım. Yuvarlak olan değil, dikdörtgen şeklinde olan (arkaya ısı vermeyen) daha uygun diye düşündüm.

2.10x2.10 çadırda tek olduğum için nasılsa yer bulurum diye düşündüm. Arkasında uygun mesafe kalacak şekilde koyarım, üstünde çay bile yaparım.

Bir de böyle birşey var Türk üretimi, iyi görünüyor fakat yuvarlak, belki bir tarafına kalkan takılabilir.
    Bu üründen kullanan var mı acaba?

Seyyar Ocak ve Soba, Kamp Sobası, Japon Sobası

Fiyatı alternatiflere göre uygun geldi ama yerli olduğu için güvenemedim. Tecrübesi olan yazarsa memnun olurum.
    Saygılar
    "Daim cenge hazır ol; istersen sulh-ü salah"

Ahmet Özalp, 1952 ANKARA
    Beretta 1301 T

Moderator
    K.Tarihi
    Aug 2016
    Ettiği Teşekkür
    0
    4 Mesajına 5 Teşekkür aldı.

Konu Bilgisi

Users Browsing this Thread

Şu anda 3 üyemiz bu konuya göz atıyor. (0 kayıtlı üye ve 3 misafir.)