Toplam 3 Sayfadan 3. Sayfa BirinciBirinci 123
Toplam 26 sonu癟tan 21 ile 26 aras覺ndakiler g繹steriliyor.

Konu: (SATILDI) Kral Puncher Pro

Uzman ye Yusuf SALAM - ait Kullan覺c覺 Resmi (Avatar)
    K.Tarihi
    May 2016
    Ya
    44

Ynt: Kral Puncher Pro

Al覺nt覺 Sefa GKE link=msg=28982 date=1507373494 Nickli yeden Al覺nt覺
    Al覺nt覺 Ersan ERAN link=msg=28951 date=1507226076 Nickli yeden Al覺nt覺
    Al覺nt覺 Sefa GKE link=msg=28947 date=1507222932 Nickli yeden Al覺nt覺
    Teekk羹rler daha iyisi sizin olsun yapt覺k bi 癟覺lg覺nl覺k
    襤yi yapm覺s覺n bence Sefa 癟ok seviyorum haval覺 t羹fekleri ben tabi daha basit eyler kulland覺m ama yinede onun keyfi baka g羹zel mesafelerde mavi pet ie kapaklar覺 izmaritler falan vurabilmiliim var ceviz dal覺nda karga vs vs bir olaydan sonra kullanmad覺m yanl覺l覺kla k繹pek 繹ld羹rd羹m belki inanmazs覺n覺z ama 5.5 para羹t pellet koca k繹pein can覺n覺 ald覺 ondan sonra kullanmad覺m 7 y覺l olmu ya
    Haval覺 t羹fek at覺lar覺 癟ok zevkli oluyor ama dikkat etmek gerekiyor yivli namlular覺 var 繹zellikle pcp haval覺lar 200 300 m nokta at覺覺 yapabiliyor yurtd覺覺nda geyik vuruyolar bu t羹feklerle
    domuz vuranlar覺 bayag覺 bi izledim . Ger癟ekten g羹癟l羹 t羹fekler . Haval覺 t羹fek deyip ge癟memek laz覺m . .
    samsun 1975
    k繹rler 羹lkesinde tek g繹z羹 olan krald覺r ............................. en tehlikeli yarat覺klar , koyun postu giymi 癟akallard覺r . . .
    Skb 3000 yar覺 oto - gardone horozlu 癟ifte - hulu 104a - b羹y羹k hulu conkuest yar覺 oto - kral poze - android magnum 9 + 1 yar覺 oto .

Uzman ye Yusuf SALAM - ait Kullan覺c覺 Resmi (Avatar)
    K.Tarihi
    May 2016
    Ya
    44

Al覺nt覺 Sefa GKE link=msg=28982 date=1507373494 Nickli yeden Al覺nt覺
    Al覺nt覺 Ersan ERAN link=msg=28951 date=1507226076 Nickli yeden Al覺nt覺
    Al覺nt覺 Sefa GKE link=msg=28947 date=1507222932 Nickli yeden Al覺nt覺
    Teekk羹rler daha iyisi sizin olsun yapt覺k bi 癟覺lg覺nl覺k
    襤yi yapm覺s覺n bence Sefa 癟ok seviyorum haval覺 t羹fekleri ben tabi daha basit eyler kulland覺m ama yinede onun keyfi baka g羹zel mesafelerde mavi pet ie kapaklar覺 izmaritler falan vurabilmiliim var ceviz dal覺nda karga vs vs bir olaydan sonra kullanmad覺m yanl覺l覺kla k繹pek 繹ld羹rd羹m belki inanmazs覺n覺z ama 5.5 para羹t pellet koca k繹pein can覺n覺 ald覺 ondan sonra kullanmad覺m 7 y覺l olmu ya
    Haval覺 t羹fek at覺lar覺 癟ok zevkli oluyor ama dikkat etmek gerekiyor yivli namlular覺 var 繹zellikle pcp haval覺lar 200 300 m nokta at覺覺 yapabiliyor yurtd覺覺nda geyik vuruyolar bu t羹feklerle
    domuz vuranlar覺 bayag覺 bi izledim . Ger癟ekten g羹癟l羹 t羹fekler . Haval覺 t羹fek deyip ge癟memek laz覺m . .
    samsun 1975
    k繹rler 羹lkesinde tek g繹z羹 olan krald覺r ............................. en tehlikeli yarat覺klar , koyun postu giymi 癟akallard覺r . . .
    Skb 3000 yar覺 oto - gardone horozlu 癟ifte - hulu 104a - b羹y羹k hulu conkuest yar覺 oto - kral poze - android magnum 9 + 1 yar覺 oto .

Administrator C羹neyt ESMER - ait Kullan覺c覺 Resmi (Avatar)
    K.Tarihi
    Dec 2016
    Ya
    35

Sefa pompay覺 unuttum sanma. Biraz younlua denk geldi. ;D Cuma akam覺 haberleelim pompay覺 da g繹ndereyim.
    C羹neyt ESMER 1984
    L羹tfen Profil ayarlar覺n覺zdan imza b繹l羹m羹ne doum y覺l覺n覺z覺 ve ikamet ettiiniz ehri yaz覺n覺z.
    erkezk繹y / TEK襤RDA

Administrator C羹neyt ESMER - ait Kullan覺c覺 Resmi (Avatar)
    K.Tarihi
    Dec 2016
    Ya
    35

Sefa pompay覺 unuttum sanma. Biraz younlua denk geldi. ;D Cuma akam覺 haberleelim pompay覺 da g繹ndereyim.
    C羹neyt ESMER 1984
    L羹tfen Profil ayarlar覺n覺zdan imza b繹l羹m羹ne doum y覺l覺n覺z覺 ve ikamet ettiiniz ehri yaz覺n覺z.
    erkezk繹y / TEK襤RDA

Al覺nt覺 C羹neyt ESMER link=msg=29110 date=1507730645 Nickli yeden Al覺nt覺
    Tamam abi

Al覺nt覺 C羹neyt ESMER link=msg=29110 date=1507730645 Nickli yeden Al覺nt覺
    Tamam abi

Konu Bilgisi

Users Browsing this Thread

u anda 1 羹yemiz bu konuya g繹z at覺yor. (0 kay覺tl覺 羹ye ve 1 misafir.)