Al覺nz size hamamb繹cei gibi bir fener. ( Neee ?? )

r羹n profesyonel end羹striyel kullan覺m i癟in 羹retilmi. Ancak her t羹rl羹 doa sporlar覺nda ve avda da rahatl覺kla kullan覺l覺r.

襤in ilgin癟 taraf覺, kafa kay覺覺n覺 癟覺kart覺l覺nca, arkas覺ndaki hareketli braket sayesinde ayn覺 zamanda masa lambas覺 olarakta kullan覺labiliyor. 襤ki adet kalem pille 癟al覺覺yor ve piller ana g繹vdenin i癟inde bulunuyor. En kal覺n eldivenle bile rahatl覺kla kullan覺labilecek bir a癟ma kapatma ve mod ayarlama d羹mesi var. Ayn覺 d羹meyle , kazayla a癟覺lmamas覺 ve reflekt繹rlerin kirlenmemesi i癟in fener tamamen ters 癟evrilerek kilitlenebiliyor.

Fenerin teknik 繹zellikleride 繹yle.

Ayd覺nlatma Tipi I覺k G羹c羹 (lm= l羹men) Ayd覺nlatma Mesafesi Batarya mr羹
Mod 1 (Geni) 20 lm 15 metre 26 saat
Mod 2 (Kar覺覺k) 60 lm 45 metre 6 saat 30dk
Mod 3 (Uzun) 100 lm 90 metre 3 saat 30dk

Kar覺覺k modda her iki lambada yan覺yor. B繹ylece hem dar a癟覺 hemde geni a癟覺 bir ayd覺nlatmayla yak覺n覺n覺zda ve uza覺n覺zda ne olduunu g繹rebiliyorsunuz. Sabit ayd覺nlatma 繹zelliiyle pili son an覺na kadar ayd覺nlatma kalitesi d羹羹m羹yor.Ayr覺ca 20 l羹men kullan覺mda 12 saat devaml覺 kullan覺m sonras覺 fener kendisini otomatik olarak rezerv moduna at覺yor . 10 l羹men g羹c羹yle 13 saat daha 覺覺k veriyor. Feneri a癟覺p kapat覺p tekrardan 20 l羹men 癟al覺t覺rabiliyorsunuz.

IP67 koruma seviyesi var. 1 metre derinlikte suda 30 dakika s覺zd覺rmazl覺k ve 2 metreden d羹me. Ger癟i fabrika 2 metre diyor ama internetteki son kullan覺c覺lar覺n 15 metreden d羹meye dahi dayand覺覺na dair beyanatlar覺 var.

r羹n end羹striyel kullan覺m i癟in 羹retilmi demitim. Parlama korumas覺 var. Patlay覺c覺 ortamlarda kullan覺labilinir. 100-130 derece s覺cakl覺a dayabilir. Asit direnci y羹ksek, kaynak parlamas覺na ve s覺癟rayan k覺v覺lc覺ma diren癟li, dahas覺da var ama daha fazlas覺n覺 癟evirmeye ingilizcem ve teknik bilgim yetmedi.

r羹n dier kulland覺覺m ayd覺nlatma ekipmanlar覺yla k覺yasland覺覺 vakit belki bir l羹men canavar覺 deil ama dayan覺kl覺l覺k abidesi . Nerdeyse en a覺r end羹striyel koullarda bile yokedilemez bir yap覺da. Kald覺 ki bunu doada , bilerek ve isteyerek bozabilmek i癟in bile ciddi emek sarfetmeniz gerekiyor.

Zaman覺nda bu fenerin varl覺覺ndan haberdar olunca, ne olur, ne olmaz dursun bir k繹ede diye ald覺m. imdilik kibar kibar kullan覺yorum ama yeri gelincede , ba覺ma gelecek en zorlay覺c覺 bir olayda dahi , k覺r覺l覺p veya bozulup beni yar覺 yolda b覺rakmayaca覺n覺da biliyorum.

Bana g繹re yegane olumsuz taraf覺 abart覺l覺 fiyat覺.Ancak 羹r羹n end羹striyel kullan覺m olarak 羹retildii i癟in elbette bu fiyattan sat覺lmas覺n覺nda illaki makul bir a癟覺klamas覺 vard覺r.

T羹m forumdan rastgele konular:

• G羹venlik
  • BARUT-Statik Elektrik
  • Fiek fiyatlar覺 tavan yapt覺.
  • araban覺n i癟inde yatmak, yatmak zorunda...
  • B覺ld覺rc覺n g繹癟羹 balad覺 m覺?
  • fet繹 ve darbeciler idam edilsin diyen...
  • Enik
  • bize bundan laz覺m su 羹st羹nde gidenden
  • winchester sxp defender dipcik ayar...
  • Kinetik 癟al覺mamas覺

Ayn覺 kategoriden rastgele konular:

• STREAMLIGHT TLR-1 HL Silah Feneri
  • Balarken
  • Petzl Pixa 3 Kafa Feneri
  • Amaca uygun fener se癟imi.
  • Reactive Kafa Fenerleri
  • Fenix HP25 R Kafa feneri
  • Fenix Uc-30 El feneri.