Toplam 2 Sayfadan 2. Sayfa BirinciBirinci 12
Toplam 15 sonu癟tan 11 ile 15 aras覺ndakiler g繹steriliyor.

Konu: Bura Av - Tokat / Ben yand覺m siz yanmay覺n.

Ynt: Bura Av - Tokat / Ben yand覺m siz yanmay覺n.

Ge癟mi olsun abi, uyar覺n i癟inde teekk羹rler.

Sadece ben ikayet etsem 癟amur dersiniz ama siteleri gezin bir kaz覺k yiyen benmiymiim g繹r羹n bence.

Ama herkesi 1 kere 繹per bence bu Bura Av.

Allah bir d羹kkan nasip etse. inad覺na av bayilii a癟aca覺m. Bakal覺m avc覺 dostlara esnafl覺k 繹rnei ders olur belki Bura Av 'a

7 tl biey deilde enayi yerine konmak zoruma giden,Yoksa ihtiya癟 varsa 70 tl g繹nderirdim.

Neyse kafan覺z覺 iirmeyeyim daha fazla.

Al覺nt覺 Murat elikba link=msg=25822 date=1499811286 Nickli yeden Al覺nt覺
    Sadece ben ikayet etsem 癟amur dersiniz ama siteleri gezin bir kaz覺k yiyen benmiymiim g繹r羹n bence.

Ama herkesi 1 kere 繹per bence bu Bura Av.

Allah bir d羹kkan nasip etse. inad覺na av bayilii a癟aca覺m. Bakal覺m avc覺 dostlara esnafl覺k 繹rnei ders olur belki Bura Av 'a

7 tl biey deilde enayi yerine konmak zoruma giden,Yoksa ihtiya癟 varsa 70 tl g繹nderirdim.

Neyse kafan覺z覺 iirmeyeyim daha fazla.
    Murat bey kafa iirmek ne demek? hi癟 繹yle ey olur mu? p羹lmememiz i癟in uyard覺n覺z teekk羹r ederiz.

K覺demli ye
    K.Tarihi
    Mar 2017
    Ya
    49

Bir iki sene 繹nce bu arkadatan bir eyler sipari edecektim. Alacaklar覺mdan biri i癟in net bilgi isityordum. Telefon ettim. Durumu 繹yle 繹zetliyeyim, elindeki mal覺n ne olduundan emin deil, sorduum sorulara tam cevap veremiyor. A癟覺kcas覺 g羹venemedim. Neye g羹venemedim? Mal覺 g繹ndermeyeceine deil ama elinde ne varsa g繹nderecei kan覺s覺na vard覺m. Sonradan aynen bunu yapt覺覺n覺 ka癟 defa ka癟 yerde okudum. Demek ki bu adam b繹yle.

Olur ya hakk覺nda olumlu eyler duymaya balarsam al覺veri yapabilirim ama zor.

Ge癟mi olsun. ok hakl覺s覺n覺z.
    Vedat Demir

ener kardeim akl覺nda olsun yeri potansiyel bir yerde d羹kkana rastlarsan haber ver. Sat覺l覺k bak覺yorum d羹kkan . ok fazla kar beklentim olmad覺覺 i癟in hi癟 olmazsa;

1 - Avc覺 dostlara faydam覺z olsun.

2 - Av camias覺nda esnafl覺k nas覺l olur 繹rnek bayilerden olmak istiyorum.

d羹kkan覺n i癟ini dolduracak kadar stoum oldu allaha 羹k羹r. 13 t羹fek, 12 b覺癟ak, 5 bavul yerli ve yabanc覺 fiekler, k覺yafetler ( allaha 羹k羹r ). Birtek d羹kkan bulamad覺m maalesef, iyi yerde olanlar 癟ok y羹ksek, ara sokaklarda da hem ara癟 hemde insan g羹zergah覺 zay覺f.

Bakal覺m ne olacak.

Konu Bilgisi

Users Browsing this Thread

u anda 1 羹yemiz bu konuya g繹z at覺yor. (0 kay覺tl覺 羹ye ve 1 misafir.)